2012/01/16

Cieszę się ogromnie, że mogę Wam pokazać zapowiedź kolekcji moich papierów. Jeszcze nie do końca wierzę, że to się stało naprawdę, że kilka tygodni pracy znalazło swój finał i już niedługo (mam nadzieję) oglądać będę mogła Wasze prace wykonane z tej kolekcji. Bardzo chciałabym żebyście polubili ją i żeby towarzyszyła Wam przy tworzeniu.

Przez cały ten tydzień na blogu The ScrapCake oglądać będziecie mogli kolejne odsłony nowych kolekcji My private happines - Karoli oraz mojej One moment in time. Jutro zobaczycie wszystkie papiery z kolekcji My Private Happiness! Pod koniec tygodnia zaś zaprosimy Was do udziału w candy, bądźcie czujni :)))

14 komentarzy:

 1. zapowiada się cudnie!!!
  Gratulacje:)))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Apetyt zaostrzony;-) Świetne kolory!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry. Ja mogę napisać że już polubiłem Pani kolekcję i zaczynam obmyślać pewne plany. Świetna kolekcja i super kolory bardzo Pani gratuluję i będę czekał z niecierpliwością aż się ta kolekcja pojawi wreszcie w sklepiku.
  Dobrego dnia i samych miłych chwil Kuba.

  OdpowiedzUsuń
 4. ojojojoj!!! będzie się działo!!! jestem ich strasznie ciekawa!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się ogromnie i już ją uwielbiam!:* I bardzo Ci dziękuję za wspaniałą współpracę przy jej przygotowaniu! Oj.. będzie się działo... naprawdę! :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. i ja raz jeszcze z całego serca gratuluję i podziwiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Niezwykła to jest kolekcja...

  OdpowiedzUsuń
 8. Agnieszka gratuluję baaaardzo! :)) Zapowiadają się szalenie smakowicie i mogłabym się podpisać pod komentarzem Drugiej :D :*

  OdpowiedzUsuń
 9. ŁAAAAA gratulacje!!!!!!!
  Zapowiadają się cuudnie!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. to musiało się stac :) kazda Twoja przygotowana kolekcja papierów była świetna w końcu bedzie można ją pomacać a nie tylko klikać na myszką ;)))))
  gratki ciotka :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Przepiękna kolekcja, daje wiele możliwości. Kolorystyka cudowna. Podziwiam i serdecznie gratuluję!!

  OdpowiedzUsuń